Kim jesteśmy

Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy specjalizującą się w wyszukiwaniu pracy dla pracowników ze wschodu u wiarygodnych i rzetelnych pracodawców na terenie Polski.Naszym celem jest doprowadzenie do współpracy pomiędzy wzajemnie poszukującymi siebie partnerami – pracownikiem i pracodawcą.Obecnie dostarczamy rozwiązania kadrowe do większości sektorów gospodarki.

 

Każdemu pracownikowi współpracującemu z nami oferujemy pracę dogodną do jego potrzeb i uwarunkowań zawodowych.Osobom szukającym zatrudnienia za naszym pośrednictwem gwarantujemy stabilnych pracodawców, którzy oferują pełną legalność zatrudnienia, umowę o pracę oraz atrakcyjne warunki wynagrodzenia.

 

Dodatkowo organizujemy zakwaterowanie, pozwolenia na pobyt i pracę oraz transport do firmy z bazy noclegowej.Każdy pracownik otrzymuję swojego opiekuna, który biegle mówi w języku rosyjskim i ma za zadanie rozwiązywać wszystkie bieżące wątpliwości z zakresu pracy, przedłużania pozwoleń na pracę i pobyt, organizację pracy dla rodzin pracownika i innych okoliczności związanych z pobytem w Polsce.

Posiadamy certyfikaty wydane przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego wpisane pod numerem 16473, 12079.Dajemy Ci możliwość zdobycia doświadczenia i rozwijanie kompetencji zawodowych w danej branży.

ZAPRASZAMY

Jak działamy obsługując kompleksowo

1. Poszukiwanie stabilnych pracodawców.

2. Weryfikacja pracodawców pod kątem gwarantującym stabilność zatrudnienia.

3. Tworzenie oferty pracy w porozumieniu z pracodawcą.

4. Wyrabianie wiz i paszportów dla pracowników.

5. Organizacja zezwoleń na pracę (tzw. zaproszeń na pracę).

6. Transport do Polski.

7. Organizacja zakwaterowania w Polsce.

8. Przedstawienie pracodawcy pracownikowi.

9. Podpisanie umowy z pracodawcą.

10. Rozpoczęcie pracy.

11. Przedłużenie pobytu, pracy, pozwoleń na życzenie pracownika.

W jakich branżach działamy

Poszukujemy pracowników wykwalifikowanych we wszystkich zawodach jak i bez specjalności zawodowej. Oferujemy pracę dla osób dorosłych, kobiet i mężczyzn bez ograniczeń wiekowych w branżach takich jak:

 

  • Magazynowa (magazynier, pracownicy produkcji, rozładunkowy/załadunkowy, pakowacz)
  • Hotelowa i restauracyjna (kucharz, kucharka, kelner, kelnerka, sprzątaczka oraz pomoc kuchenna)
  • Meblowa (szwacz, szwaczka, tapicer, zbijacz, oklejacz)
  • Ogólno-budowlana zewnątrz (murarz, tynkarz, zbrojarz, cieśla szalunkowy, cieśla, dekarz, pracownik dociepleń budynków)
  • Ogólno-budowlana wewnątrz (elektryk, malarz, płytkarz, układanie płyt g-k, szpachlarz)
  • Przemysłowa (spawacz mig mag, spawacze tig, spawacz elektrodą, tokarz, frezer)
  • Pomocnicy i pracownicy prac prostych w przemyśle,
  • I inne…

ORGANIZACJA POZWOLEŃ NA POBYT I PRACĘ W POLSCE

Oferta na organizację pozwoleń na pracę i pobyt w Polsce skierowana jest dla obcokrajowców, którzy nie pracują za pośrednictwem naszej agencji u polskich pracodawców a chcieliby uzyskać pomoc w zorganizowaniu różnego rodzaju pozwoleń. Poprzez organizację pozwoleń dla pracowników agencja daję możliwość legalnego pobytu i pracy u swojego dotychczasowego pracodawcy po zakończeniu dokumentów wizowych na podstawie których przebywają w Polsce.

 

Poprzez współpracę z naszą agencją pracownik nie marnuje czasu na zawiłą procedurę oraz zyskuję gwarancję uzyskania możliwie najdłuższego czasu pozwolenia i legalnej pracy, pobytu w Polsce. Przy ciągle zmieniających się uwarunkowaniach prawnych oraz organizacyjnych pracownik organizujący pozwolenia na własną rękę lub za pośrednictwem osób mniej doświadczonych nie ma dużej szansy na otrzymanie pozytywnej decyzji lub znacznie wydłuży proces organizacji pozwolenia. Poprzez wydłużenie się procesu organizacji pozwolenia lub błędów organizacyjnych, pracownik pozbawia się szansy sprawnego zorganizowania procedury co ostatecznie może przyczynić się do braku legalności pracy w Polsce i deportację pracownika.

 

Zaufaj nam mamy w tym doświadczenie. Zorganizujemy to sprawnie i otrzymasz pozwolenie na maksymalnie możliwy okres.

 

ORGANIZUJEMY DLA PRACOWNIKÓW:

 

• jednolite zezwolenia na pobyt i pracę do lat 3 (karta pobytu)
• zezwolenia na pracę typ A (zaproszenia wojewódzkie)
• oświadczenia o zamiarze powierzenia wykonywania pracy tzw. zaproszenia (tylko dla pracowników, którzy zamierzają pracować za pośrednictwem naszej agencji)

Skontaktuj się z naszym konsultantem, który mówi w języku rosyjskim i wszystko tobie wytłumaczy odnośnie organizacji procedury.

 

 

Grygorii Zhezherun  | Specjalista ds. pośrednictwa pracy
 |   574 239 778  |

ZAKWATEROWANIE W POLSCE

Oferta zakwaterowania przeznaczona jest dla obcokrajowców, którzy na własną rękę przyjeżdżają w poszukiwaniu pracy w Polsce lub zmieniają region pracy i nie posiadają wcześniej zorganizowanego miejsca zakwaterowania.W praktyce okazuję się, że poszukiwanie na własną rękę pracodawcy w Polsce i zakwaterowania nie jest takie proste i wymaga czasu, którego pracownicy nie mają. Często pracodawcy nie są w stanie pomóc obcokrajowcom, ponieważ nie mają na to czasu i rezygnują z nich pomimo zapotrzebowania.

 

Jeżeli jesteś w takiej sytuacji lub potrzebujesz miejsca zakwaterowania z innego powodu skontaktuj się z naszym konsultantem, który mówi biegle w języku rosyjskim i na pewno Tobie pomoże.Posiadamy bazę noclegową w różnych miejscowościach w Polsce o różnym standardzie w pełni wyposażoną w kuchnię, łazienkę, tv, wi-fi.

 

Zapraszamy
DOŁĄCZ DO NAS I ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM.

Korzyści z współpracy z Nami

1. Stabilni pracodawcy

2. Szeroki zakres warunków pracy

3. Atrakcyjne warunki zatrudnienia

4. W pełni wyposażona baza noclegowa

5. Kompleksowa organizacja pracy wraz z transportem

6. Organizacja pozwoleń na pracę i pobyt w Polsce

7. Opieka koordynatorów ze znajomością języka rosyjskiego

8. Możliwość organizacji pracy dla rodziny